Videovalve

product-feature-hd1080pyoKlientidele, kellel on vaja jälgida oma territooriumil ja ruumides toimuvat, pakume digitaalseid videovalvesüsteeme, kus valvekaamera pildid salvestatakse digitaasalvesti kõvakettale. Kaamerate pilte ning varasemaid salvestusi on kõige mugavam jälgida arvutitöökohalt üle arvutivõrgu. See omadus võimaldab luua süsteeme, kus jälgimistöökoha ja muude komponentide asukohad ei oma olulist tähtsust. Oluline on vaid töökindel võrguühendus süsteemi erinevate komponentide vahel. Lihtne on luua mitu töökohta samaaegseks tööks.

Videovalvesüsteem koosneb reeglina kaameratest, videosalvestist ja monitorist. Vajadusel saab lisada valgusteid, infrapuna prožektoreid, võtta vastu alarme, juhtida alarmseadmeid, juhtida süsteemi tööd üle interneti, paigaldada lisa monitore jm.

Panasonic-Cctv-CameraVideosüsteemides kasutatakse sise-ja välis pöördkaameraid (etteprogrammeeritud liikumised, etteprogrammeeritud vaated), day-night kaameraid, IP kaameraid, IR-kaameraid, piilu-ja kuppelkaameraid, must-valgeid kaameraid, antivandaalseid korpuseid, video maatrikseid  jne. Kaameratel kasutakse fikseeritud, muudetava fookuskaugusega või automaatteravustamisega objektiive.Püüame leida klientidele kõige sobivama lahenduse vastavalt tingimustele ja soovidele. Meie süsteemid tagavad kvaliteetse videopildi ka kõige keerulistemas jakarmimates tingimustes (ümbruskonna temperatuur -45C…+40C, halva nähtavuse ja halbade ilmastikuoludel).

AlarmTop-i videolahendused on kohandatud vastavalt kliendi soovidele. Videovalve koosneb eelnevalt valvatava territoo riumi ja ruumide  analüüsist.Sellest tulenevalt pakume kliendile ka kõige sobivama lahenduse. Arvestame ka seadmete vastupidavust ja sobivust ilmastikuoludele, et tagada võimalikult kvaliteetset videopilti ja – salvestust.

Videosüsteemides kasutame peamiselt järgnevate firmade tooteid:

14-11-2015 12-55-53